Компанія Global Stock Ukraine (GSU) - займається оптовою торгівлею стокового одягу іменитих європейських брендів по всій території України. Наша компанія входить до складу холдингу Global Stock Company (GSC) - власником всіх стокових колекцій від Inditex.

Завдяки прийнятній ціні і хорошій якості, стокове взуття і одяг набирають величезну популярність на вітринах України. Стоковий одяг прекрасно підійде тим, хто віддає перевагу стилю комфорт і красі. Головна омана щодо стокового одягу стосується асоціювання стокових колекцій з second-hand. Лоти, представлені на сайті - це нові товари з бирками і не мають ніякого відношення до секонд хенд.

Наша компанія пропонує ексклюзивний одяг, взуття та аксесуари популярних брендів за оптимальними цінами. Ми стежимо за актуальністю асортименту на складі, забезпечуючи магазини і бутики модним якісним товаром. Купівля стокового одягу оптом є хорошим способом заробітку в непростий економічний час. Global Stock Ukraine пропонує вигідні умови співпраці.

Стоковий одяг замовляється оптовими партіями (лотами) на сайті і доставляється по всій території України. Склади лотів завжди комплектуються таким чином, щоб забезпечити Вас якісним товаром, в залежності від цінового сегмента, якості, географічного положення. Компанією GSU передбачені знижки для великих і постійних клієнтів.

Якщо Ви шукайте надійного постачальника стокового одягу - звертайтеся, наша команда не розчарує Вас. Чекаємо Ваших замовлень на сайті, а також по телефону.

Вдалих покупок!